Auta do ślubu

Cennik

SamochódCena
Audi A6 S-Line (tablice i przystrojenie sztucznymi kwiatami w cenie)800zł do 100km
Lexus NX300H (tablice i przystrojenie sztucznymi kwiatami w cenie)900zł do 100km
Bus 9-osobowy3h do 150km - 500zł (każda kolejna godzina - 100zł)
Van 7-osobowy3h do 150km - 450zł (każda kolejna godzina - 80zł)

Piękne wspomnienia ze ślubu czy przyjęcia weselnego, to nie tylko zasługa oprawy muzycznej, dekoracji sali czy prezentów. Równie ważny jest odpowiedni pojazd, którym Młoda Para pojedzie na swoją najważniejszą uroczystość. Posiadamy atrakcyjne samochody, których elegancję doceni każdy. Audi A6 S-Line i Lexus NX300H zawiozą Was w dowolne miejsce, a za ich kierownicą usiądzie wystawny szofer! Oczywiście dla wielbicieli motoryzacji, istnieje także możliwość wynajmu auta bez kierowcy na dłuższy czas niż sam przejazd na ceremonię ślubną czy przyjęcie weselne.

Ponieważ dbamy o kompleksowość oferowanych przez nas usług i zależy nam na pełnym zadowoleniu Klientów – w pakiecie z wynajmem samochodu ślubnego można także zamówić jego przystrojenie. O jego wygląd zadba nasza florystka, której można w pełni powierzyć to zadanie. Wyczaruje dla Was przepiękną kompozycję, która olśni zgromadzonych gości. Zachęcamy do obejrzenia przykładowych realizacji w galerii zdjęć.

Model Audi A6 S-Line oraz Lexus NX300H sprawdzą się także w przypadku innych imprez okolicznościowych i uroczystości rodzinnych, ważnych jubileuszy czy po prostu spotkań, na które chcemy dojechać z klasą.

Jeżeli chcesz zapewnić swoim gościom weselnym pełen komfort to możesz zagwarantować im transport do domu Naszymi 9-osobowymi busami lub 7-osobowymi vanami.

Zarezerwuj samochód, kontaktując się z nami

+48 796 192 375

+48 506 114 415