Transport pojazdów

Naszym Klientom oferujemy również transport oraz holowanie pojazdów. Z naszej strony możesz liczyć na fachową pomoc, profesjonalizm oraz w pełni bezpieczny i szybki transport dowolnego pojazdu. Wiemy, że niespodziewane sytuacje mogą przydarzyć się każdemu i to zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie. Dojedziemy szybko we wskazane miejsce i skutecznie  przetransportujemy Twój pojazd. Stale poszerzamy naszą ofertę, a do dyspozycji Klientów mamy lawety dostosowane do transportu różnego rodzaju pojazdów. Jesteśmy w stanie przetransportować samochody osobowe, terenowe, sprzęt budowlany, maszyny rolnicze, motocykle, busy i wiele, wiele innych! Poza transportem pojazdów oferujemy także szereg innych, dodatkowych usług, bezpośrednio związanych z danym problemem. Na miejscu możemy np. wymienić koło i dokonać drobnych napraw lub zaproponować auto zastępcze. Zależy nam na pełnej satysfakcji Klientów i mamy nadzieję, że nasze usługi są tego najlepszym przykładem.
 
Dysponujemy nie tylko odpowiednim sprzętem technicznym, ale również załogą, która posiada niezbędne uprawnienia i doświadczenie w transporcie zarówno mniejszych, jak i tych większych pojazdów. Sprzęt, którym dysponujemy, jest po aktualnych badaniach technicznych, poddajemy go także regularnej konserwacji, żeby mieć pewność, że nie zawiedzie nas oraz naszych Klientów na drodze. Dzięki temu zyskujesz gwarancje, że sprawnie i bezpiecznie przetransportujemy dowolny pojazd, który został nam powierzony.
 
Usługa transportu pojazdów jest dostępna 7 dni w tygodniu przez całą dobę również w święta. Z nami nie zostaniesz z żadnym problemem drogowym sam! Dajemy Ci gwarancje bezpiecznego przetransportowania pojazdu. Działamy także na arenie międzynarodowej. Transportujemy pojazdy również poza granicami naszego kraju.
 
Dziękujemy za zaufanie!

Zarezerwuj samochód, kontaktując się z nami

+48 506 114 415

+48 796 192 375